• Home
  • Rasy
  • Rasa: Night Elves (Noční Elfovia)

Rasa: Night Elves (Noční Elfovia)

Night Elves

Samotářská rasa Nočních Elfů jako první procitla do světa Warcraft. Tyto ve stínech se pohybující, nesmrtelné bytosti, studovaly jako první magii a vypustily ji do světa 10.000let před Warcraftem 1. Svým nezodpovědným plýtváním magií, přivolaly na svět Burning Legion, což vedlo ke katastrofické válce mezi dvěma titánskými rasami. Night Elfům se s obtížemi podařilo vyhnat Legion ze světa, ale jejich podivuhodná domovina byla zničena a zaplavena vodou. Od té doby Noční Elfové odmítají používat magii, ze strachu před návratem Burning Legion. Naučili se však umění druidů. Night Elfové se uzavřeli před ostatním světem a zůstali skryti na vrcholu své svaté hory Mount Hyjal po tisíce let. Jako rasa jsou čestní a spravedliví, k nižším rasám jsou nedůvěřiví. Jsou od přírody noční rasou a jejich síly často vyvolávají jistou nedůvěru, jakou i oni mají ke svým smrtelným sousedům.

Popis: Domovem Night Elfů je les, a z toho vyplývá i jejich způsob boje. Night elfové mají přirozený talent skrýt se před světem, a to ať již jako rasa, nebo jednotlivci. Schovat se do stínů pro ně není vůbec problém, a tak toho, jehož šíp se vám zabodne do zad možná před smrtí ani nespatříte. Pokud se tedy rozhodnete vyjít si na procházku na ostrov Teldrassil nebo přilehlé oblasti, rozhodně se nejdříve zastavte za alchymistou pro nějaký ten dryják, který vám prozradí všechny uschované elfy, kteří na vás již budou natahovat tětivy. Tato návštěva alchymisty a nějaký ten peníz se vám jistě vyplatí, pokud chcete ještě v budoucnu někdy někoho navštívit.

Frakce: Aliance

Možná povolání: Druid, Hunter, Priest, Rogue, Warrior

Vládce: Tyrande Whisperwind

Dopravní zvíře: Nightsaber (noční šavlozubý tygr)

40lvl(60%)/60lvl(100%)

Začátečnická lokace: Teldrassil

Hlavní město: Darnassus

Rasové výhody:

Shadowmeld (active) Uvede hráče do stealth. 10sec cooldown. (nelze aktivovat v vombat modu nebo při pohybu)
Quickess (passive) Zvýšena šance na dodge o 1%.
Whisp spirit (passive) Po smrti se z Night elfa stává bludička, která má rychlost pohybu zvýšen o 50% (o 25% více než běžný duch).
Nature resistance

(passive)

Zvýšení nature resistence (kouzla přírody) o 10.
Linda a kľúč od Andary