Bard Hero Class – (Fake or Fun)

World of Warcraft je aj o zábave. Ak ste postrehli nejakú zaujímavosť, alebo srandičku na tému World of Warcraft, nezabudnite nám o nej dať. V tejto sekcii nájdete zaujímavosti tej vtipnejšej témy, prípadne popis Bard Hero Class z 1. Apríla 08 oficiálnej stránky.

Slávne skutky všetkých hrdinov ovplyvňujú nespočetne veľa piesní o víťaztve, chrabrosti a epických dobrodružstiev. Ale hoci sláva hrdinu pretrváva v jeho piesni, tvorcovia týchto piesní málokedy spomenutý. Po rokoch strávených spevom o hrdinských skutkoch iných, bardi (pevci) Azerothu konečne vstúpili do svetiel reflektorov s vlastnými podmienkami, preverujúc raz a navždy, že kým proste každý môže zdvihnúť meč alebo použiť kúzlo, len skutočný hrdina môže vymyť zlo so silou ROCKU.

Ozbrojený sekerou a stokou pozícií, bard ovládajúci gytaru je druhá hrdinská classa predstavená v nadchádzajúcom datadisku Wrath of The Lich King. Bard skutočne prevyšuje ostatné classy aj ako sólový umelec, tak aj ako slušná podpora v groupe, schopný stáť v mnohých rolách, rovnako pestrý ako jeho hudobný repertoár.

Bardove rozsiahle metaloveé skill podpory sú schopné pozmeniť ability ‘I Am Murloc’ rovnako ako aj obrátené dmg efekty ako ‘Epic Solo’, ktoré vrhnú nepriateľa do zabudnutia kým ich silné debuffy ako ‘Tape Jam’ a ‘Shoegazer’ udržia v šachu. A ak začne byť horúco, bardov Punk tree môže parte dodať síl so širokým spektrom schopností, ako sú ‘Nonconformity’, ktoré odstráni fear, mind control a podobné efekty, alebo ‘Mosh Pit’, ktoré nakrátko zdvihne rýchlosť pohybu partie, ak jednotlivý členovia ostanú v dosahu spellu.

Ako hnaciu silu, bard používa novooznačený systém zvaný ‘groove’. Vyberaním si abilít, ktoré ukážu číslo riffu, ktoré hráč potrebuje na používanie novej zbrane. Čím väčšia presnosť hráča a načasovanie, tým silnejšie výsledné schopnosti nadobudne.

Prišiel čas pre bardov, aby pre seba získali slávu. Už nebudú dlhšie v tieni a bezmennosti, kým davy ľudí volajú na slávu menej nadaným dobrodruhom.Čas Bardov sa blíži…

– Pripravila Yolla

Linda a kľúč od Andary