• Home
  • Novinky
  • Herné novinky, recenzie stolových hier a ďalšie udalosti

Herné novinky, recenzie stolových hier a ďalšie udalosti

V okolí našich stránok sa koncom roka 2016 odohráva niekoľko zaujímavostí. Nie všetko sa týka počítačových hier, no na tieto stránky radi prijmeme záujemcu o prispievanie čisto s tematikou World of Warcraft. Najmä ak by sa novinky týkali aj nového World of Warcraft.

Gameplay.sk

Stolové hry na Gameplay.sk

Na hernom portáli Gameplay.sk sa objavujú recenzie stolových hier. Nejde o zaplatené recenzie, ale reálne hodnotenia z reálneho hrania sa so stolovými hrami. Redakcia hry tasí v skupinkách detí rôzneho veku a zisťuje, čo všetko sa z hier dá získať a čím vedia osloviť. Magazín ZN.SK napríklad venuje čas tiež recenziám stolových hier, no návštevník stránok si môže všimnúť aj niekoľko vlastných pravidiel.

Počítačové hry na ZN.SK

Magazín ZN.sk sa primárne nevenuje hrám, avšak sem tam sa na portáli objavujú aj recenzie na hry. Viac si môžete pozrieť tu. http://zn.sk/zabava/pc-hry/

Slovenciny.com stále fungujú

Známy slovenský portál Slovenciny.com s hernými prekladmi sa v posledných mesiacoch veľmi neaktualizoval. Napriek tomu stále žije. O mierne oživenie sa stará nový redaktor Erik z Popradu. Aktívny hráč na PC a PS4.

Linda a kľúč od Andary