• Home
  • Novinky
  • Plagiátori výrazne uškodili WOW fanstránkam

Plagiátori výrazne uškodili WOW fanstránkam

Priatelia, je to smutné, ale plagiátori – všetci tí, čo sem chodia len aby si skopírovali naše vlastné články a prezentovali ich potom na svojom blogu a webe bez dovolenia pod svojim menom a celé – výrazne uškodili týmto stránkam. Demotivovali všetkých vôbec písať. Akonáhle redaktor píše pre tieto stránky, musel by automaticky kontrolovať celý internet, lebo nepísal len sem, ale zásobuje aj množstvo iných webov. Toľko zlodejov a príživníkov svet možno ani nevidel, ako existuje na scéne World of Warcraft. Posledné mesiace sa mi ani nič iné pri počutí pojmu World of Warcraft neobjaví než veľký zoznam stránok, ktoré nám kopírujú články a vydávajú za svoje. Drzo, bez súhlasu a vedomia, celé komplet sa vystatujú, aké sú skvelé a plné bohatých informácií.

V spolupráci so Zaujimavosti.net sa dnes objavil článok, ktorý prezentuje tento problém verejne už ďalej za hranice tohto webu. Neverím, že sa situácia zlepší, lebo úbožiakov, čo nie sú schopní nie len napísať niečo vlastné, ale hlavne sa nám potom vyhrážať, je priveľa. Celé to potom pôsobí nechutne a demotivujúco, presne, ako sa môžete dočítať v článku.

Čítajte: http://zaujimavosti.net/pocitace-computers/preco-sa-oplati-a-neoplati-mat-vlastnu-stranku-na-webe

Napriek tomu…
Aj napriek tomu si dovoľujem hľadať redaktorov a pisateľov vlastných článkov, ktorí by mali záujem sa pripojiť do webu. Chce to niekoho, čo písať chce a odmieta kopírovanie a kradnutie u iných. Verím, že si dokážeme ustriehnuť, čo je naše, pokiaľ dostaneme chuť vôbec sa WOW venovať. Znova.

Linda a kľúč od Andary