• Home
  • Novinky
  • WOW.n-games.eu opakovanou obeťou kopírovania

WOW.n-games.eu opakovanou obeťou kopírovania

Vážení priatelia, je pravdou, že živá éra stránok WOW.n-games.eu je minulosťou a že na správe stránok sa už veľmi nepracuje. Chýba čas aj ľudia, či skôr čas tých, ktorí kedysi čas na stránky mali, ale voľno im už vystriedali povinnosti života. Od začiatku roka 2011 sa nám za 20 dní podarilo nájsť spolu až 114 stránok, ktoré si mysleli, že sme mŕtvi. Celkom 114 stránok nám skopírovalo naše články a obsah. Na mnohých miestach dokonca nechali aj pôvodné odkazy a pravopisné chyby. Najviac kradnuté boli články redaktorky Yolly, čo zrejme značí určitý hodnotový význam. Množstvo stránok na extranky.cz, blog.cz ale aj na zahraničných serverov nám narobilo problémy, zduplikovali náš obsah. Boli to aj stránky na blogovom systéme Pise.sk, ktoré absolútne ignorovali nejaké hlásenia, nároky a webhosting banan.cz absolútne ignoroval niekoľko správ nejakého obyčajného webu. Ďakujeme všetkým, čo sa podieľali pri hľadaní zlodejov nášho obsahu. Ostatných do budúcna poprosíme, aby rešpektovali autorské práva. Odmietnutie ich rešpektovania a obohacovanie sa na našom obsahu budeme riešiť aj pomocou právnych zložiek. Obrázok napríklad zachytáva článok na jednom webe kopírujúci aj s obrázkom náš článok… Podobné kroky si skrátka ako autori neželáme a je absolútne logické, prečo.

Linda a kľúč od Andary


Comments ( 3 )

  • Na vašom mieste by som sa vykašlal na celý web keď to stále kradnú videl som na facebooku tie fotky. napísal by som im riadne vyhražky prašivcom smradľavým zlodejským. A držím palce webu.

    • Wiliam, vďaka za názor. Vieš, keď už je v niečom toľko práce, treba to zachovať. Ale tiež vytrestať aspoň trochu tých zlodejíčkov, čo si myslia, že všetko čo je na webe je zadarmo.

      • Len škoda, že ich je až toľko…. 🙁 a neustále nachádzam ďalších a ďalších. Rozmýšľam, že keby som dal hromadne všetkých bez upozornenia na súd, koľko by som vysúdil. V Amerike robia aj také finty niektoré stránky.

Comments are closed.