Redakcia

AmonRe Naetoo
– šéfredaktor webu – kontakt:   naetoo(a)centrum.sk
– homepage www.Slovenciny.Com & N-games.eu

Yolla (Yennefer)yoela(a)centrum.sk
– redaktorka webu, aktívna hráčka

MalphigiMalphigi(a)gmail.com
– redaktor webu, aktívny hráč – Rogue

Maikymario.pecenadsky(a)gmail.com
– redaktor webu, aktívny hráč – Paladin


Naša ikonka pre prípadný záujem o spoluprácu:


<a href=”http://wow.n-games.eu”>
<img border=”0″ src=”http://wow.n-games.eu/ico.gif” alt=”World of Warcraft” title=”World of Warcraft”></a>

Zákaz kopírovania obsahu:
Zakazuje sa akékoľvek preberanie vlastného obsahu, kopírovanie článkov, grafiky a dielov bez vedomia a súhlasu autorov. Akékoľvek zneužitie našej práce a vydávanie pod cudzím menom má za následok nárokovanie práv spojené s aj riešením pomocou právnych zložiek a súdneho vymáhania náhrady škôd. Akékoľvek zneužitie nášho obsahu prosím oznámte redakcii.

Upozornenie:
Nie sme autormi hry, sme autormi webu. Rodičia, ktorí píšu adminovi tohto webu, aby zmenil obsah hry, alebo niečo doplnil, nech teda píšu hneď autorom hry – smer Blizzard 🙂
Niektoré materiály a obsah webu ktoré boli zmazané a nie sú prístupné cez hlavnú stránku, boli dávnou redakciou povykrádané články z iných webov. Tento obsah stránky pochádza od bývalých redaktorov pod vedením vtedajšieho dočasného správcu webu, a neskôr pri písaní noviniek bol web v rukách ľudí K@R, Headshoter, ktorí pracujú na inom webe. Pôvodne ide o stránky z adresy WOW.MEGAHRY.EU. Autor grafickej časti, kódu, spracovania dizajnu, ako aj grafických efektov, prechodov a podobne je autor Naetoo. A text content was created, or modified by last redactors – Z0rG, K@R, Headshoter. Keďže je v záujme aktuálnej redakcie zachovanie dobrého mena webu, pracujeme ďalej na vlastných článkoch a tvorivosti s novou redakciou, novými menami a nápadmi.
Ďakujeme bývalým redaktoro a úspešným autorom – Nightmaer a XODAR

Copyright:
Developed by basic utilities – Irfan view (freeware picture browser / Irfanview.naetoo.com), Paint (defaulted in OS Windows), Notepad, Pspad (freeware Text Editor)… This website was created for support of selling game and credit by legal ways. Do not try support illegal copying or others.
All right reserved for Design, Graphical Scale, Physical shapes, parts of graphic and text materials also. © 2005 – 2008
Slovenciny.Com – www.n-games.eu

Leave a Reply