• Home
  • Novinky
  • Pisatelia, redaktori a fanúšikovia: pripojte sa k nám

Pisatelia, redaktori a fanúšikovia: pripojte sa k nám

Vážení priatelia a návštevníci stránok WOW.n-games.eu, v priebehu fungovania stránok na starom dizajne nebolo možné prijať redakciu a ľudí ochotných písať o svojej obľúbenej hre, ktorý nevedeli samostatne pracovať s editormi stránok v HTML alebo PHP.

Dnes, keď je možnosť aj pre menej znalých v tejto oblasti zapojiť sa do vývoja týchto stránok je tu táto ponuka. Každý, čo má záujem písať o WOW, o novinkách a o všetkom, sa môže prihlásiť na ICQ 426/288/865 (kontakt jedine pre tento účel), alebo na email naetoo(a)centrum.sk. Rád prijmem do redakcie hráčov pre ktorých je vlastná slovenčina, vlastné hranie World of Warcraft a orientácia v tejto hre. Nie každý dokáže okrem hrania aj rozdávať svoje poznatky a zistenia. Ukážte, ako veľmi ste odborníkom na WOW a pripojte sa k nám. Stránky WOW.n-games.eu aj napriek svojej nie príliš vábnej doméne a neustálemu vykrádaniu zo strany nezodpovedných blogerov mali viacero úspechov a výrazných skokov v popularite. Za niekoľko orkov (aj vás to núti sa mýliť, keď chcete napísať rokov?) fungujúce stránky, ktorým výrazne doplnila pred dvoma rokmi život redaktorka Yola, by uvítali novú krv.

Rovnako sú vítané vaše nápady, vlastné wallpapery, vlastný obsah, kresby a rôzne zaujímavosti, ktoré sa týkajú vašich úspechov a vlastnej práce. Toto všetko bolo donedávna možné nahrať na fórum. To je zatiaľ nedostupné. Verím, že sa mi podarí čoskoro vyriešiť tento problém a pripraviť pre vás aj túto súčasť fungujúcu v poriadku.

Linda a kľúč od Andary


Comment ( 1 )

  • bolo by skvele keby sa objavili nejaké redaktorky. rad čítam články čo píšu baby. hlavne tie čo hraju WOW. Naozaj.

Comments are closed.